Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23

Spotkanie z Jackiem Krzynówkiem
11 września 2014 r. odbyło się spotkanie z Jackiem Krzynówkiem, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami. Znany sportowiec, wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej opowiadał o swojej długoletniej przygodzie ze sportem. Pan Jacek Krzynówek zaczynał swoją piłkarską karierę w rodzinnych Chrzanowicach. Następnie trafił do RKS Radomsko, później był Raków Częstochowa i drugoligowy GKS Bełchatów. Swoją grą zwrócił uwagę niemieckich klubów, gdzie grał przez 11 lat. Grał w Lidze Mistrzów oraz na mistrzostwach świata. Na koniec spotkania dla wszystkich obecnych odbył się konkurs żonglerki piłką nożną. Naszą szkołę reprezentowało 2 uczniów techników i oczywiście okazali się najlepsi. I miejsce zajął Jakub Jeziorski, a II Sebastian Mozdrzeń. Gratulujemy wyniku i uzyskanych nagród. Na zakończenie nie mogło zabraknąć  pamiątkowych zdjęć i autografów.