NOWE PREZYDIUM SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
W dniu 30.09.2014 odbyły się wybory przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wybrali nowe prezydium w składzie: przewodniczący - Borys Wasiak, zastępca przewodniczącego - Adrian Binek, sekretarz - Aleksandra Klewin, skarbnik - Natalia Koper. Bardzo dziękujemy za pracę i zaangażowanie w roku ubiegłym przedstawicielom SU: Maciejowi Szymczakowi, Martynie Szmigielskiej, Sylwii Tazbir, Zuzannie Piekarz i Piotrowi Zbiesowi. Nowemu prezydium gratulujemy i życzymy realizacji wszystkich planów.