Sukces powtórzony - Nagroda ogólnopolska:
Najaktywniejsza szkoła „Dnia przedsiębiorczości 2014"

W XI edycji „Dnia przedsiębiorczości", kapituła wyróżniła tylko 20 szkół z całej Polski, w tym kolejny raz naszą. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że zostały nagrodzone tylko 2 szkoły z województwa łódzkiego. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom Liceum i Technikum za aktywny udział w projekcie, który spowodował uzyskanie po raz 4 tytułu laureata przez naszą szkołę, ale także pozwolił poznać specyfikę zawodu w wybranym miejscu pracy. Gala Przedsiębiorczości zgodnie z tradycją odbędzie się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Kolejny Dzień Przedsiębiorczości już 11 marca 2015 r.
Szczegóły http://www.dzien-przedsiebiorczosci.junior.org.pl/
Wyniki TUTAJ