Wyniki V Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II i Konkursu Plastycznego
7 października 2014 r. odbyła się V edycja Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II. Zgodnie z regulaminem do konkursu przystąpiło 25 uczniów ze szkół z terenu Gminy Kleszczów. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy.
I miejsce zajęła Cieślak Karolina - Gimnazjum w Kleszczowie
II miejsce - Wysocka Magdalena - Gimnazjum w Kleszczowie
III miejsce - Woch Natalia i Pendziwiatr Paulina - Gimnazjumw Kleszczowie.

Wyniki Konkursu plastycznego "Jan Paweł II - Świetymi bądźcie"
Uczniowie klas I - III szkoł podstawowych i przedszkolaki uczestniczyli w konkursie plastycznym. Jury przy ocenie prac zwracała uwagę na samodzielność pracy i zgodność z tematem.
W kategorii "PRZEDSZKOLA":
I miejsce: Amelia Białek - Przedszkole w Łuszczanowicach, Julia Teslar - Przedszkole w Kleszczowie, Irmina Przywara - Przedszkole w Łękińsku
II miejsce - Bianka Cybulska -Łuszczanowice, Julia Rybak - Kleszczów, Nadia Janson - Kleszczów
III miejsce - Aleksandra Frach - Kleszczów
Wyróżnienia: Filip Dylak - Kleszczów, Kinga Bujacz - Łuszczanowice, Bianka Olas - Łuszczanowice, Nadia Ostalak - Kleszczów, Magdalena Mielczarek - Łuszczanowice

W kategorii "KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ"
I miejsce - Milena Dziadosz - Łękińsko, Adam Olczyk - Łękińsko, Natalia Sowa - Łękińsko.
II miejsce - Krzysztof Misiak - Łękińsko, Mateusz Kęsy - Łękińsko, Miłosz Kęsy - Łękińsko
III miejsce - Małgorzata Podlejska - Łękińsko, Julian Piecyk - Łękińsko
Wyróżnienia: Izabella Kralka - Łękińsko, Halszka Pyka - Łękińsko

W kategorii "KLASY II SZKOŁY PODSTAWOWEJ"
I miejsce - Maksymilian Muskała - Łękińsko
II miejsce - Paweł Guc - Kleszczów, Amelia Głowacka - Kleszczów
III miejsce - Miłosz Staniak - Kleszczów

W kategorii "KLASY III SZKOŁY PODSTAWOWEJ"
I miejsce - Martyna Bujacz - Kleszczów, Karolina Olczyk - Łękińsko
II miejsce - Zofia Wiernicka - Łękińsko, Emilia Muskała - Łękińsko
III miejsce - Wiktoria Moskot - Kleszczów, Maria Najmrocka - Kleszczów, Przemysław Muskała - Łękińsko
Wyróżnienia: Oliwia Moskot - Kleszczów.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 12 października 2014 r. w Gminnym OŚrodku Kultury w Kleszczowie. Początek godz. 17.00 w kościele parafialnym w Kleszczowie.

PATRONAT KONKURSU I FUNDATOR NAGRÓD WÓJT GMINY KLESZCZÓW