Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23

Forum Młodzieży
Dnia 10 października klasa II a pod opieką wychowawczyni Anny Pałczyńskiej oraz księdza Sławomira Bednarskiego wzięła udział w Forum Młodzieży, które odbyło się w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie. Na początek uczniowie dowiedzieli się podczas warsztatów Euroaktywacja jakiego rodzaju wsparcie grantowe można uzyskać z środków unijnych, w jakiego rodzaju wolontariatach można uczestniczyć i jak one wyglądają jak również jak wygląda wymiana studencka. Następnie przedstawiciele szkół z całej szkoły prezentowali swoje pomysły na projekty młodzieżowe. W międzyczasie uczniowie naszej szkoły dowiedzieli się jakie instytucje i w jaki sposób wspierają działalność społeczną polskiej młodzieży i gdzie można zgłosić swój patent lub pomysł na projekt.
Po intensywnym zapoznawaniu się z różnorodną działalnością społeczną i polityczną młodzieży oraz możliwościami wzięcia w nich udziału uczniowie wraz z opiekunami wybrali się na spacer po Starym Mieście, by wieczorem spokojnie wrócić do zacisznego Kleszczowa.