Otrzęsiny klas pierwszych
Pierwszaki już prawie dwa miesiące uczęszczają do naszej szkoły. Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyli uroczyste ślubowanie. W ten piątek nadeszła pora na mniej formalne przyjęcie do społeczności szkolnej. Samorząd Uczniowski zorganizował dla klas pierwszych sprawdzian wiedzy z zakresu znajomości topografii szkoły, nauczycieli i środowiska szkolnego. Pytania były różne: opisać gabinet dyrektora, narysować mapę jak trafić z pokoju nauczycieli w - f, do gabinetu psychologa, odpowiedzieć jakim autem jeździ opiekun SU, kto uczy języka hiszpańskiego... Wszyscy pierwszoklasiści doskonale już poznali naszą szkołę i świetnie się w niej czują – dlatego wykazali się rewelacyjną znajomością tematów. Na zakończenie każda klasa pierwsza zaprezentowała się całej szkole.