Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23

Zajęcia na Uniwersytecie Łódzkim
Dnia 28 października 2014 roku uczniowie klasy drugiej a wzięli udział w zajęciach na Uniwersytecie Łódzkim oraz odwiedzili Muzeum Sztuki Współczesnej MS2. Dzięki podpisaniu listu intencyjnego w maju uczniowie naszej szkoły wzięli udział w seminarium magisterskim z językoznawstwa, zajęciach z historii teatru oraz wykładzie z literatury amerykańskiej. Wszystkie zajęcia prowadzone były wyłącznie w języku angielskim, dzięki czemu uczniowie mogli nie tylko poczuć się jak studenci, lecz sprawdzić swoje możliwości językowe. Zarówno nowy budynek Wydziału Filologicznego jak Muzeum Sztuki Współczesnej MS2 zrobiły na nas ogromne wrażenie, wiec chętnie będziemy tam wracać.