WYNIKI KONKURSU SŁOWOTWÓRCZEGO
Dnia 7 listopada 2014 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Słowotwórczy z Języka Angielskiego. 17 uczniów z liceum i technikum sprawdziło swoje umiejętności słowotwórcze, które oceniane są również na egzaminie maturalnym na poziome rozszerzonym. Poniżej podane są osoby, które uzyskały najwyższą liczbę punktów.
Klaudia Kowalska kl. III b
Kornelia Klimczyk kl. II a
Maciej Roczek Kl. III a
Aleksander Brymora kl. I t
Marta Jagieła kl. II a
Uczniowie zakwalifikowali się do etapu powiatowego, który odbędzie się 15 grudnia
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.