Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23

Narodowe Święto Niepodległości
Obchody Narodowego Święta Niepodległości przebiegały w naszej szkole dwuetapowo. W dniu 11 listopada 2014 roku delegacja z naszej szkoły uczestniczyła w Gminnych Obchodach Narodowego Święta Niepodległości w trakcie, którego odbyła się msza święta odprawiona w intencji Ojczyzny oraz złożenie kwiatów pod Pomnikiem Niepodległości w Kleszczowie.
Dnia 12 listopada 2014 roku zostały zorganizowane szkolne obchody Narodowego Dnia Niepodległości, w trakcie którego uczennice Izabela Bartoszewska, Lidia Kowalska, Karolina Sewerynek, Zuzanna Piekarz oraz uczniowie klasy IIIT: Robert Malec, Sebastian Mozdrzeń, Albert Pagacz, Cezary Dymański, Bartosz Majewski, Piotr Wilk, Patryk Pacholik, Mikołaj Stelmaszyk, pod kierunkiem p. Beaty Wysmułek i p. Agnieszki Kubś przygotowali koncert muzyczny, w którym przypomnieli piosenki, które towarzyszył nam Polakom przez lata walk i triumfu, albo porostu były źródłem wspaniałych wzruszeń. W smutku dawały nam nadzieję, a radość zwycięstwa trudno sobie bez nich wyobrazić.