Wyjazd klasy III T do Świebodzina
W dniach 30-31.10.2014 odbyła się wycieczka szkolna uczniów klasy III T do Świebodzina. Uczniowie odwiedzili Muzeum Wojska Polskiego w Drzonowie gdzie mieli okazje zapoznać się z orężem polskiego żołnierza. W następnej kolejności uczniowie zwiedzili jedno z największych w Europie muzeów podziemnej fortyfikacji w Międzyrzeczu. Wieczorem uczniowie mieli okazję przyjrzeć się z bliska figurze Chrystusa Króla w Świebodzinie.
Wycieczka została podsumowana piątkową wizytą w jednej z najnowocześniejszych na świecie firm SECO/WARWICK zajmującej się produkcją różnego rodzaju pieców do obróbki cieplno-chemicznej materiałów konstrukcyjnych.