Wyniki szkolnego konkursu z języka niemieckiego i angielskiego

„Pokoloruj niemiecki i angielski" – idiomy z kolorami
W dniu 16 grudnia 2014 roku odbył się wewnątrzszkolny konkurs z języka niemieckiego i angielskiego „Pokoloruj niemiecki i angielski" – idiomy z kolorami. Konkurs składał się z jednego etapu i występował w formie pisemnego testu sprawdzającego znajomość idiomów. Głównym celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania językami obcymi oraz pogłębienie umiejętności językowych.

Do konkursu przystąpiło 10 uczniów naszej szkoły, zarówno z technikum jak i liceum. Komisja konkursowa, w składzie: O. Karasińska oraz E. Ławska, ustaliła następujące wyniki:
• I miejsce – Anna Nowak (I a)
• II miejsce – Magdalena Kochanowska (I a)
• III miejsce – Aleksandra Leśniak (II a)

Zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy, nagrody rzeczowe oraz cząstkowe oceny celujące. Uroczyste zakończenie konkursu odbędzie się na apelu szkolnym, podsumowującym wyniki nauczania i zachowania w pierwszym semestrze.
Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów w nauce języków obcych.