Zapraszamy do udziału, w akcji – Wyślij pączka do Afryki!!!

Dołącz do naszej akcji - bo w czwartek 19 lutego 2015 r. przez cały dzień będziemy „pączkować":)
Cena super pączka to tylko 2,50 zł. Kupując takiego pączka pomagasz sierotom z terenów objętych wojną domową - z Republiki Środkowej Afryki. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://tamtamitu.kapucyni.pl/
I pamiętajcie, że od pączka rośnie nie brzuch a serce!!!
Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany misjonarzom, którzy mimo wojny nie opuścili swoich podopiecznych i dzielą ich los. Koordynatorzy akcji w naszej szkole - klasa I a.