Absolwenci współpracują ze szkołą
Gdy kończy się szkoła, człowiek myśli tylko o przyszłości. Jednak po pewnym czasie wracają wspomnienia i absolwenci odwiedzają mury naszej szkoły. Opowiadają o tym, gdzie studiują, pracują, ale przede wszystkim - wspominają szkolne czasy. Niektórzy podejmują ze szkołą współpracę. W tym roku szkolnym nasi absolwenci - Roman Żak i Andrzej Kubik przeprowadzili dla uczniów klas sportowych szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Romek stwierdził, że „w ten sposób dziękuję szkole, bo patrząc z perspektywy czasu, naukę w szkole wspominam bardzo miło..." Bardzo cieszymy się, że nasi uczniowie miło nas wspominają i zapraszamy chętnych absolwentów do współpracy.