Dzień Kobiet – nie tylko jeden- w naszej szkole
Świętowanie Dnia Kobiet w naszej szkole rozpoczęliśmy na pierwszych godzinach lekcyjnych 4 marca 2015 r. Z tej okazji w ramach realizacji edukacji zdrowotnej dziewczyny z klas I i II naszej szkoły brały udział w intensywnych zajęciach zumby, które odbywały się na hali sportowej. Choreografię przygotowała p. Katarzyna Woźniak nauczyciel wf, która zawsze zachęca wszystkich do ruchu i tańca. Dokładnie, w tym samym czasie chłopcy wraz z nauczycielami w kawiarence szkolnej przygotowali zdrowe drugie śniadanie. Były: kanapeczki, koreczki warzywne, owocowe, soki, a przede wszystkim wesoła i miła atmosfera. Klasowe uroczystości u niektórych odbyły się w piątek 6 marca. Punkt kulminacyjny święta naszych drogich Pań odbył się w poniedziałek 9 marca, gdzie na szkolnym apelu zorganizowanym z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, przewodniczący SU Borys w imieniu płci męskiej złożył piękne życzenia i rozdano słodkie cukiereczki.