XVIII ŁÓDZKIE TARGI EDUKACYJNE - KREUJĄ
PRZYSZŁOŚĆ ZAWODOWĄ MŁODZIEŻY
5.03.2015r.maturzyści uczestniczyli w XVIII Łódzkich Targach Edukacyjnych. Targi Edukacyjne w Łodzi organizowane są od osiemnastu lat z myślą o młodych osobach, które stają przed wyborem najlepszej drogi kształcenia. To jedno z największych w Polsce wydarzeń mających na celu prezentację szerokiej oferty szkół publicznych i prywatnych, uczelni wyższych z całego kraju oraz placówek zajęć pozaszkolnych. W tym roku organizatorzy postawili na rozwój współpracy między pracodawcami a szkołami zawodowymi i dlatego stworzony został Salon Pracodawcy w ramach ŁTE. Jak co roku targom towarzyszył różnorodny i bogaty program konferencji.