Konkursu Matematyczny M@tando 2015
3 marca 2015 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje w ramach ogólnopolskiego konkursu Matematycznego M@tando 2015. W konkursie udział wzięły dwie drużyny. Liceum Ogólnokształcące reprezentowali: Oliwia Piechura z klasy 1a, Eliza Stolarska z klasy 2a oraz Mateusz Kuśmierek z klasy 3a, natomiast z technikum do konkursu przystąpili: Mateusz Kotyla- klasa 1T, Mateusz Markiewicz - klasa 2T i Maciej Szymczak - klasa IV T. Do etapu finałowego, który odbędzie się 17 marca w Centrum Edukacji i Biznesu w Gliwicach, zakwalifikowała się drużyna z LO. Trzymamy kciuki za naszych uczniów i życzymy POWODZENIA!