DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2015

W dniu 23 marca 2015 r. wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestniczą w Ogólnopolskim projekcie „Dzień Przedsiębiorczości 2015". Jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych, a uczniowie przebywają na jednodniowych praktykach w wybranych zakładach pracy. „Dzień przedsiębiorczości" organizowany jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Cele projektu to: włączenie środowisk przedsiębiorców w edukację młodzieży, zbudowanie dobrych relacji między szkołą, a miejscem pracy, uświadomienie młodym ludziom konieczności dostosowywania się do zmieniających się warunków na rynku pracy, szerzenie przedsiębiorczych postaw wśród młodzieży.