Wycieczka do firmy EUROMETAL, spotkanie z absolwentami Technikum
11 marca 2015 r. klasa IV technikum wraz z panią dyrektor i nauczycielem, zwiedziła prężnie rozwijającą się firmę EUROMETAL S.A. Grupa EKO – Świat i nowo powstający zakład walcowni i odlewni z siedzibą w Bogumiłowie. Celem wizyty było zapoznanie uczniów ze specyfiką zakładu, stanowiskami pracy oraz pokazaniem wykorzystania wiedzy szkolnej w praktyce. W trakcie pobytu w EUROMETAL mieliśmy możliwość osobistego spotkania z prezesem firmy panem Jarosławem Śliwakowskim, który w znakomity sposób zaprezentował nowoczesny zakład, zachęcił uczniów do pracy zawodowej oraz do kontynuowania nauki na uczelniach wyższych.
Dodatkowym atutem wizyty było spotkanie z tegorocznymi absolwentami Technikum Mariuszem i Jakubem, którzy są kreatywnymi oraz bardzo zaangażowanymi pracownikami firmy. Swoim młodszym kolegom potwierdzili, że wiedza i umiejętności, których uczymy w naszej szkole są wykorzystywane i konieczne w pracy zawodowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na: www.eko-swiat.pl/, www.eurometal-magazyn.pl