Jesteśmy laureatami - Gala Przedsiębiorczości
Po raz czwarty nasza szkoła została uhonorowana statuetką najaktywniejszych szkół Dnia Przedsiębiorczości 2014. Podsumowanie XI edycji tego projektu odbyło się 24 marca 2015r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Uczniowie: Natalia Kurzydlak, Zuzanna Piekarz, Janusz Koryciński i Mateusz Strzelczyk oraz p. E. Jagła i Pani Dyrektor brali udział w tej uroczystości. W gali rozdania statuetek wziął udział prezydent RP Bronisław Komorowski. Wysłuchaliśmy koncertu muzycznego oraz zwiedziliśmy Pałac Prezydencki.
Dzień Przedsiębiorczości to projekt skierowany do uczniów szkół Ponadgimnazjalnych, który sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu drogi edukacyjnej i zawodowej. W 11. edycji Dnia Przedsiębiorczości uczestniczyło 678 szkół, 44 615 uczniów oraz 18 050 firm i instytucji. Nasza szkoła to jeden z dwóch laureatów projektu z całego województwa łódzkiego i 20 z całej Polski. Dziękujemy młodzieży naszych szkół za aktywność i zaangażowanie!