POMÓŻMY - KONCERT CHARYTATYWNY - ZAPRASZAMY
Uczniowie naszej szkoły zapraszają na koncert charytatywny 6 kwietnia 2015 o godz. 13.00 (po Mszy Świętej) w Kościele parafialnym Najświętszej Maryi Panny w Kleszczowie. Koncert zorganizowany jest z myślą o Ewelinie, która walczy z chorobą nowotworową. Wszystkie datki zebrane w czasie trwania koncertu zostaną przeznaczone na leczenie Eweliny. W czasie koncertu wystąpią uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie oraz jako gość specjalny Przemysław Wojciechowski - akordeonista, student AM F. Chopina w Warszawie, laureat na krajowych i międzynarodowych konkursach muzycznych, wielokrotny stypendysta, w tym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za szczególne osiągnięcia artystyczne, Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości oraz Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności, Marszałka Województwa Łódzkiego, Stowarzyszenia Pro Polonia Society, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.