Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Mechatronicznej

27 marca 2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łowiczu odbyła się czwarta edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Mechatronicznej. Szkoła gościła przedstawicieli 11 szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju. Uczestnicy konkursu musieli się zmierzyć z zadaniami testowymi przygotowanymi przez nauczycieli akademickich, a następnie cztery najlepsze zespoły wzięły udział w części praktycznej.

Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły:
- Igor Kijowski, Tomasz Ławski, Mikołaj Stelmaszyk - klasa IIIT
- Tobiasz Stolarski, Michał Szustakiewicz, Maciej Szymczak - klasa IVT

W klasyfikacji indywidualnej Michał Szustakiewicz zajął I miejsce, natomiast Maciej Szymczak zajął II miejsce.
W klasyfikacji zespołowej uczniowie z klasy IVT zajęli II miejsce.
Gratulujemy wyników.