Spotkanie z absolwentami naszej szkoły
Z okazji Dnia Otwartego gościliśmy w murach ZSP absolwentów naszej szkoły. Okazuje się, że z przyjemnością do nas wracają, z sentymentem wspominają czas tu spędzony, a także chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Nasi absolwenci - Roman Żak i Paula Niedbała przeprowadzili pokaz z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. A absolwenci technikum z upodobaniem i dumą prezentowali możliwości nowoczesnego sprzętu w pracowniach mechatronicznych. Cieszymy się z wizyt naszych byłych uczniów. Chcemy, aby dzielili się z nami swoimi uwagami, wspomnieniami, refleksjami i rozterkami z czasów nauki w naszej szkole. Opowiadali o swoich dalszych losach na studiach, czy w pracy zawodowej. Mamy nadzieję, iż ich doświadczenia staną się jednocześnie wskazówką i motywacją dla uczniów obecnie uczących się i pomogą im w wyborze dalszej drogi życiowej.