KONCERT CHARYTATYWNY
W dniu 06.04.2015 nasi uczniowie zagrali dla chorej Eweliny w kościele parafialnym w Kleszczowie. Dzięki ofiarności osób obecnych na koncercie udało nam się zebrać aż 3165 zł, za co bardzo dziękujemy w imieniu Eweliny i jej mamy. Gościem specjalnym na koncercie był Przemysław Wojciechowski - akordeonista, laureat konkursów międzynarodowych, który zagrał razem z uczniami oraz wykonywał utwory solo. Cieszymy się, że udało nam się pomóc Ewelinie, ale również z tego, że mogliśmy zagrać razem. Było to niezapomniane przeżycie. Uczniowie zaangażowali się w ten muzyczny występ tak bardzo, że chcą zorganizować koncert dla kogoś potrzebującego również za rok, a Przemek obiecał, że zagra razem z nami. Zapraszamy do wysłuchania utworów wykonywanych w czasie koncertu - zobaczycie, że warto być z nami za rok.

{youtube}eO_qRHBIdZc{/youtube}

{youtube}wrLn5qlhtBI{/youtube}