CIĄG DALSZY Z CYKLU „NIEMIECKI INACZEJ"
Na czym polega praca nauczyciela? Czy nauczyciel musi przygotowywać się do lekcji? Od czego zacząć lekcję? Na co zwrócić największą uwagę? Na te oraz inne pytania znają już odpowiedź uczniowie klasy II oraz III - mieli oni możliwość przeprowadzić lekcję z języka niemieckiego. Wspólnie z nauczycielem wybrali temat, przygotowali ćwiczenia, prezentację multimedialną, materiały pomocnicze i... przeprowadzili lekcję. Uczniowie uczestniczący w lekcji słuchali uważnie, wykonywali ćwiczenia i zadawali „nauczycielowi" wiele pytań. Efekt: miła atmosfera na lekcji, aktywni uczniowie i co najważniejsze opanowany materiał.