Światowy Dzień Tańca
W dniu 29.04.2015r obchodziliśmy Światowy Dzień Tańca. Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Barbary Mickiewicz i p. Katarzyny Woźniak prezentowali energetyczne i ciekawe choreografie, mające zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy. Taniec jest formą sztuki. Daje możliwość wykazania się artystycznymi zdolnościami. Oferuje ludziom kreatywny sposób na wyrażenie własnej osobowości. Za pomocą ruchów ciała pozwala wyrazić uczucia dlatego podczas przerw lekcyjnych mogliśmy oglądać różnorodne formy tańca m.in. Zumbę , cha-chę oraz taniec integracyjny belgijkę.