Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23

Warsztaty terenowe w Górach Świętokrzyskich
Uczniowie naszej szkoły już po raz drugi uczestniczyli w warsztatach terenowych w Górach Świętokrzyskich. Tym razem w ten piękny i niedoceniany zakątek naszego kraju trafiła klasa 2a - językowa i matematyczno - fizyczna. Odwiedziliśmy Jaskinię Raj - jedną z dwu jaskiń w Polsce z bardzo bogatą szatą naciekową. Byliśmy w nowo wybudowanym Centrum Nauki i Techniki Leonardo da Vinci niedaleko Kielc, odwiedziliśmy Muzeum Stefana Żeromskiego. Jeden dzień warsztatów spędziliśmy w Świętokrzyskim Parku Narodowym, wędrując z mapą i stosem zadań - dzięki nam przewodnik poznał dokładny stopień nachylenia terenu na jednym z bardziej uczęszczanych świętokrzyskich szlaków :)

To była dwudniowa lekcja geografii, matematyki, języka polskiego i historii.... No i chyba też trochę ŻYCIA....