Najsprawniejsi są uczniowie z Kleszczowa !!!!!!
W XXXVIII wojewódzkich zawodach "Sprawni jak żołnierze" zwyciężyły drużyny dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie.
Zawody rozegrano we wtorek 19 maja na obiektach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i w Strzelnicy Miejskiej w Kamieńsku. Wzięło w nich udział 19 zespołów - 8 drużyn dziewcząt i 11 drużyn chłopców. Uczniowie rywalizowali w pięciu konkurencjach: test sprawnościowy, rzut granatem, strzelanie, bieg na orientację, pierwsza pomoc.
Zarówno w klasyfikacji dziewcząt jak i chłopców pierwsze miejsce zajęła młodzież z naszej szkoły i pokonali uczniów z tzw. klas policyjnych i mundurowych z województwa łódzkiego. Najwyższą liczbę punktów i nagrodę Grand Prix wywalczył  Łukasz Danielski z kl. III b.
WojewódzkieZawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak żołnierze" organizuje Łódzki Kurator Oświaty przy wsparciu gminy Kamieńsk, Starostwa Powiatowego w Radomsku, firmy Falck Medycyna i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieńsku.
Nasze drużyny w składzie: Łukasz Danielski, Dominik Stępień, Mateusz Roczek oraz Martyna Szmigielska, Julia Derek i Ola Dworzyńska wezmą udział w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Koszalinie. Opiekunem i trenerem uczniów jest pan Piotr Szczepaniak. Gratulujemy!