Bezpieczne wakacje
W dniach 19 i 22 czerwca 2015r. odbyły się w naszej szkole profilaktyczne spotkania młodzieży z przedstawicielem policji - aspirantem sztabowym p. Jarosławem Popławskim nt. szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas wakacji. Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy i stresów nadchodzi tak wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Młodzi ludzie czują swobodę i luz ciesząc się, że mają ponad dwa miesiące na zrealizowanie szalonych pomysłów, na zabawę i wypoczynek. Niestety to właśnie podczas wakacji rośnie liczba tragicznych wypadków, których można by uniknąć gdyby młodzież zachowała zdrowy rozsądek i pamiętała o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa w górach, nad wodą czy na drodze. Życzymy wszystkim niezapomnianych wakacji, mamy nadzieję, że będą przyjemne a zwłaszcza bezpieczne.