Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015
W piątek 26 czerwca 2015 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015. Swoją obecnością uświetnili naszą uroczystość: p. Joanna Guc – zastępca Wójta Gminy Kleszczów, p. Mariusz Rożniatowski – radny Gminy Kleszczów, p. Michał Mazur – prezes zarządu FRGK, Rada Rodziców szkoły. Pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz przedstawiła nasze największe osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne. 25 uczniów uzyskało świadectwo z wyróżnieniem, podsumowano Plebiscyt na 10 najlepszych sportowców szkoły oraz wyróżniono 35 uczniów najbardziej zaangażowanych w działalność szkoły. Na uznanie zasługuje fakt, że 105 uczniów uzyskało stypendium motywacyjne Wójta i Rady Gminy Kleszczów. W tym dniu pięknie zaprezentowali się też wokalno - tanecznie uczniowie szkoły. Pani dyrektor złożyła podziękowanie wszystkim nauczycielom za zaangażowanie, współpracę i pracownikom administracji, organowi prowadzącemu, klubowi sportowemu „Omega", parafii, fundacji, rodzicom za przychylność w realizacji wielu zadań. Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim udanego wypoczynku i niezapomnianych wrażeń. Słonecznych, udanych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia 1 września!