Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23

Znakomite wyniki z egzaminów zawodowych
W styczniu i lutym 2016 r. przeprowadzone zostały w naszej szkole egzaminy, a wyniki poznaliśmy 30 marca 2016 r. Gratulujemy uczniom klasy III i IV technikum uzyskania znakomitych wyników na egzaminach potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Klasa III zdawała kwalifikację E.3 - 100 % zdawalności w części pisemnej i praktycznej. Zdawalność w województwie łódzkim: 86,52% - część pisemna, 95,48% - część praktyczna, zdawalność całego egzaminu: 85,62%. Panowie z klasy IV przystąpili do kwalifikacji E.18 i także wszyscy mogą pochwalić się 100 % zdawalnością w obu częściach. Zdawalność w łódzkim: 83,91% - pisemny, 92,59% - praktyczny, zdawalność całego egzaminu 78,57%. W kwalifikacji E. 19 także sukces: pisemny 100%, praktyczny 91,67%, całość 91,67% (22 z 24). W województwie łódzkim: pisemny 89,67%, praktyczny 57,53%, zdawalność całego egzaminu 55,03%. Uczniowie klasy IV mogą się juz pochwalić tytułem zawodowym: technik mechatronik. Szczegóły można przeczytać na stronie OKE  http://www.oke.lodz.pl/info.php?i=258.