Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
1 września 2015 r. o godz. 9.00 rozpoczęliśmy rok szkolny 2015/2016. W uroczystości uczestniczyli: uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz p. Renata Szczekocka reprezentująca Wójta Gminy Kleszczów, p. Sławomir Śluga przewodniczący Rady Gminy Kleszczów, p. Michał Mazur prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów, ks. Andrzej Pękalski proboszcz Parafii NMP w Kleszczowie, ks. Krzysztof Góral proboszcz Parafii Ewangelicko-Reformowanej, prezydium Rady rodziców: p. Paweł Kaźmierski, Joanna Jakubowska, Anna Mozdrzeń. Pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz serdecznie powitała przybyłych i życzyła całej społeczności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie, aby ten rok szkolny przyniósł znakomite wyniki zarówno w nauce jak i rozwoju osobistym. W tym roku naukę rozpoczęło 92 pierwszoklasistów, a łącznie w szkole uczy się 267 uczniów.