SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYW
28 września tegoroczni maturzyści naszej szkoły brali udział w Salonie Maturzystów Perspektyw w Łodzi. Każdy mógł uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez pracowników Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, którzy opowiadali o procedurach obowiązująch na egzaminach maturalnych. Trendy na rynku pracy, kompetencje miękkie, oferty pracy dla młodych to inne tematy wykładów w czasie Salonu. Ciekawe okazały się spotkania ze studentami reprezentującymi uczelnie wyższe z całej Polski.
Największy tłok panował przy stoisku, na którym można było dostać arkusze egzaminacyjne z zakończonego egzaminu maturalnego.
Wszystkie zainteresowane osoby wyjechały z Łodzi z Informatorami dla Maturzystów Perspektyw.