Uczniowie ZSP Kleszczów w Reprezentacji Polski
Uczennica klasy sportowej Barbara Janus oraz jej klasowi koledzy, Błażej Miara i Mateusz Gałczyński zostali powołani do Reprezentacji Polski w Futnecie czyli siatkonodze. Będą oni reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata juniorów i kobiet w futnecie, które odbędą się Cluj-Napoka w Rumunii. Wyżej wymienieni uczniowie są pierwszymi w historii szkoły reprezentantami na tak wysokim szczeblu rywalizacji. Mistrzostwa Świata odbędą się w dniach 8-12 października 2015 roku.
Powołania są konsekwencją bardzo dobrego występu podczas mistrzostw Bełchatowa w siatkonodze, które odbyły się 15 września 2015 roku. Wówczas nasi zawodnicy przywieźli dwa srebrne medale.
ŻYCZYMY POWODZENIA