Warto pomagać oddając krew
Pierwsza w tym roku szkolnym akcja krwiodawstwa w naszej szkole odbyła się w dniu 09. 10. 2015 roku. Organizatorem akcji był jak zwykle Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi PCK z Kleszczowa. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych licznie stawili się by oddać najcenniejszy dar – krew. Niektórym zabrakło szczęścia, ponieważ chwilowa niedyspozycja zdrowotna zniweczyła ich plany. Ostatecznie do poboru krwi zarejestrowanych zostało 14 uczniów z klas IIIA , IIIT i IVT. Dawców fachowo i miło obsługiwały wolontariuszki – dziewczęta z klas IA i IIIA.Kolejna akcja odbędzie się w grudniu. Zapraszamy.