Obóz sportowy - Zakopane 2015
W dniach 03 - 06.11.2015 r. uczniowie klas sportowych III B, II B i I B (grupa lekkoatletyka) przebywała na obozie sportowym w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem. To już drugi raz, kiedy uczniowie naszej szkoły wyjechali do tego ośrodka. Pod okiem opiekunów uczniowie mogli trenować na hali sportowej, pływalni, sali sportów walki, siłowni, stadionie lekkoatletycznym, boisku wielofunkcyjnym oraz ścieżce dla nartorolek. Jednak największą atrakcją treningową były oczywiście góry. Codziennie odbywały się marsze w terenie, w tym szlakiem na Morskie Oko. Słoneczna pogoda dopisywała we wszystkie dni. Uczniowie mieli możliwość przebywać między zawodnikami kadr narodowych m. in. judo i LA. Największą gwiazdą był dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą - pan Tomasz Majewski. Trening w górach podnosi wydolność fizyczną, a spotkanie z profesjonalnymi zawodnikami motywuje do pracy i udziału w zawodach. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia krótkiej relacji z obozu i pamiątkowego zdjęcia z Tomaszem Majewskim.