Finał konkursu dla nas!
We wtorek 10.11.2015 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Bełchatowie odbyło się finałowe rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu sprawdzającego wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego „ABC BEZPIECZEŃSTWA NA DRODZE MŁODEGO KIEROWCY” organizowanego przez Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców i Instruktorów Regionu Piotrkowskiego oraz Starostwo Powiatowe w Bełchatowie. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (klas II, III, IV) z terenu Bełchatowa. W konkursie mogły wziąć udział osoby, które nie posiadały prawa jazdy kategorii B i nie były uczestnikami kursu na prawo jazdy. W finale wzięło udział 38 uczniów.
Zwyciężył Mateusz Sołtys, uczeń naszego Technikum, który wygrał refundację kursu na prawo jazdy w wysokości 100 procent oraz nagrodę Starosty Bełchatowskiego w postacie tabletu. II miejsce zajął Kamil Zatorski, również z Technikum w Kleszczowie, który w nagrodę otrzymał refundację kursu na prawo jazdy w wysokości 75 procent.