SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU
W III KONKURSIE TRANSLATORSKIM!!

Czujesz się poliglotą? Ani język angielski ani niemiecki nie jest Ci obcy? Jesteś uczniem/uczennicą gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej? Nie czekaj! Sprawdź się! Już 11 marca 2016r. w naszej szkole III Konkurs Translatorski pod patronatem Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Szczegóły w regulaminie konkursu, na stronie dostępne są również pytania z lat ubiegłych. BĄDŹ W TYM DNIU Z NAMI!
regulamin konkursu         testy z gimnazjum        testy z liceum