Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23

WYNIKI NASZEJ SZKOŁY NOMINOWANE W KONKURSIE: ŁÓDZKIE SUKCESY
Kapituła, w skład której wchodzą: Grzegorz Zieliński oraz szefowie Telewizji Toya, Radia Eska i "Wyborczej", typuje najważniejsze wydarzenia w zakończonym miesiącu. Później laureata wybierają widzowie, słuchacze i czytelnicy. Nasza szkoła TNT to jedna z trzech nominacji za styczeń w plebiscycie "Łódzkie Sukcesu":
1. Gigantyczna inwestycja w łódzką naukę - BioNanoPark otwarty.
2. W EC1 działalność rozpoczęło Planetarium.
3. W rankingu "Perspektyw" najlepszym technikum w Polsce zostało Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie, wiejskiej gminie, która nie bała się zainwestować w edukację. Szkoła kształci przyszłych mechatroników. A uczy ich w warunkach, o których inne mogą pomarzyć. Basen, siłownie, hala, boisko, a zimą także lodowisko. Do tego wykładowcy Politechniki Łódzkiej są w Kleszczowie nauczycielami przedmiotów zawodowych.
Zobacz: TUTAJ