Maturzyści na Targach Edukacyjnych w Bełchatowie
Matura tuż, tuż i co dalej?  Aby pomóc  w wyborze odpowiedniego kierunku, wydziału oraz uczelni maturzyści wraz z nauczycielami odwiedzili targi edukacyjne organizowane co roku w ZSP nr 4. Podczas targów ofertę edukacyjną zaprezentowało ponad 30 uczelni i placówek oświatowych.
Maturzyści wrócili do domu uzbrojeni w ulotki oraz broszurki, które pomogą im w wyborze.
Warto w tym miejscu przypomnieć, że w szkole działa Szkolny Ośrodek Kariery, który na bieżąco wspomaga młodzież w dokonywaniu odpowiednich wyborów życiowych.