Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23

Zajęcia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi
Uczniowie klasy I c oraz II b grupa ratowniczo – medyczna w dniu 09.03.2016 uczestniczyła w Dniu Otwartym Uniwersytetu w Łodzi. Uczniowie wysłuchali ciekawego wykładu pt. „Pogromcy mitów w UMed Łódź, czyli od zabobonów do ugruntowanej wiedzy”, mogli poznać zasady rekrutacji na uczelnię, ale przede wszystkim – wziąć udział w ciekawych pokazach i zajęciach. Dużym zainteresowaniem naszych uczniów cieszyło się postępowanie ratunkowe w różnych stanach zagrożenia, stoisko analityki medycznej, położnictwa gdzie uczniowie mogli poznać zasady pielęgnacji noworodków oraz "symulator starości" – specjalne ubranie pozwalające zobaczyć jakich ograniczeń ruchowych i wzrokowych mogą doznawać osoby starsze. Atrakcji było dużo, mamy nadzieję, że za rok uda się nam uczestniczyć w kolejnych warsztatach i pokazach.