Uczniowie ZSP z ofertą edukacyjną w gimnazjach
Od początku marca na zaproszenie szkół, rozpoczęliśmy odwiedzanie szkół gimnazjalnych w celu zapoznania gimnazjalistów, rodziców i nauczycieli z ofertą naszej szkoły. Podczas takich spotkań uczniowie klas trzecich mają możliwość zobaczenia prezentacji, spotu reklamowego zrealizowanego na terenie naszej szkoły oraz robotów skonstruowanych przez uczniów naszego technikum. Uczniowie oraz nauczyciele ZSP odpowiadają na wszystkie nurtujące przyszłych kandydatów pytania dotyczące m.in. rekrutacji, przedmiotów rozszerzonych, czy zajęć dodatkowych. Do tej pory gościliśmy m.in. w szkołach gimnazjalnych w: Bełchatowie, Rozprzy, Niechcicach, Kamieńsku, Gomunicach, Gorzkowicach, Sulmierzycach, Strzelcach Wielkich, Kleszczowie, Działoszynie, Trębaczewie, Pajęcznie, Łękawie i Łobudzicach. Dziękujemy wszystkim za zaproszenie i miłe przyjęcie. Zapraszamy na Dzień Otwarty naszej szkoły w piątek- 1 kwietnia, szykujemy wiele atrakcji. Do zobaczenia.