Dzień otwarty szkoły
1 kwietnia 2016 r.gościliśmy gimnazjalistów wraz z rodzicami i nauczycielami na dniu otwartym szkoły. Dziękujemy za olbrzymmie zainteresowanie naszymi szkołami w tym dniu. Pani dyrektor po oficjalnym otwarciu, przedstawiła ofertę edukacyjną Liceum i Technikum na rok 2016/17. Zainteresowaniem cieszyły się wszystkie oferowane profile w naszej szkole, a odwiedzający przybyli z różnych części Polski. Uczniowie oprowadzali gości po szkolnych pracowniach, internacie, a nauczyciele wraz młodzieżą zorganizowali ciekawe doświadczenia i eksperymenty naukowe, odpowiadali na pytania dotyczące zajęć dydaktycznych oraz oferty dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. W godzinach 12.00-16.00 były występy artystyczne, taneczne w auli, doświadczenia fizyczno-chemiczne, warsztaty mechatroniczne, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, promocja zdrowego stylu życia, pokazy matematyczne z wykorzystaniem tablic interaktywnych, warsztaty „język hiszpański i język angielski w praktyce”, prezentacja robotów i nowoczesnego sprzętu mechatronicznego, pokazy gimnastyki artystycznej i aerobiku, pokazy zumby oraz tańców współczesnych i klasycznych, zielona loteria w atrakcyjnymi wygranymi. Przez cały czas grał zespoł muzyczny, a w kawiarence młodzież częstowała samodzielnie przygotowanym przepyszym ciastem. Dziękujemy wszytkim, którzy włączyli się aktywnie w organizację Dnia Otwartego Szkoły. Rekrutacja w tym roku szkolnym rozpoczyna się 1 czerwca 2016r.

Belgijka w wykonaniu uczniów i gości podczas Dnia otwartego ZSP w Kleszczowie - TUTAJ