Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23

Nasi E-sportowcy
11 marca w Mikołowie odbywał się turniej Silesia Championship #2 w grze Counter-Stike: Global Offensive. Swoje 5-osobowe drużyny wystawiły szkoły średnie z całej Polski. Kleszczów reprezentowali uczniowie w składzie: Marcin „monk” Szczęsny-Podeszwa, Mateusz „mTiks” Roczek, Tobiasz „LarY” Kubiak, Szymon „Progromca666″ Jeziorski, Błażej „Mr.Freeman” Kątny. Dwa mecze zostały rozegrane online. Pierwsze spotkanie przeciwko Tychom wygraliśmy. Naszym pierwszym przeciwnikiem na LAN'ie była szkoła z Lublińca, która grała już wcześniej na komputerach udostępnianych przez organizatorów. Mimo niezadowalającej wydajności sprzętu udało nam się łatwo wygrać pierwszy mecz wynikiem 16-6. Na kolejny mecz nie musieliśmy czekać długo. Kolejnymi przeciwnikami byli ci sami zawodnicy, z którymi wygraliśmy online. Podczas rewanżu uzyskali wynik 16:7. Ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce pośród 16 drużyn. Wywiady z zawodnikami z Kleszczowa: TUTAJ i TUTAJ.