Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23

Warszawa pełna atrakcji
Spotkanie z Michałem Żebrowskim i Anną Dereszowską przyćmiło wszystkie atrakcje, jakie czekały na uczniów naszej szkoły 19 kwietnia br. w Warszawie. Zarówno niezwykła wystawa Tytanic, która budziła zachwyt i wzruszenie, jak i spacer po reprezenacyjnych wnętrzach Pałacu Nauki i Kultury, gdzie można było poczuć ducha Breżniewa (VII Zjazd PZPR) i zespołu The Rolling Stones (koncert w 1967 r.) plus taras widokowy, skąd rozciągał się wspaniały widok na Warszawę były niezwykłym przeżyciem do momentu, gdy na deskach Teatru 6-piętro w spektaklu Wujaszek Wania, stanął Michał Żebrowski i Anna Dereszowska. Od tej chwili to oni skradli nasze serca.
Wisienką na torcie okazało się spotkanie z nimi po spektaklu!
A jaka panowała wówczas radosna atmosfera, niech pokażą zdjęcia:)