MARCIN MUSKAŁA FINALISTĄ WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU MŁODZIEŻ
ZAPOBIEGA POŻAROM
– AWANS DO TURNEJU OGÓLNOPOLSKIEGO
W dniu 22.04.2016 rozegrano w Opocznie finał wojewódzki turnieju Młodzież zapobiega pożarom i chroni środowisko. Naszą szkołę reprezentował Marcin Muskała, który w profesjonalny sposób zmierzył się z zadaniami turnieju i z PIERWSZEGO miejsca awansował do turnieju ogólnopolskiego, w którym stawką jest indeks wyższej szkoły pożarniczej w Warszawie. GRATULUJEMY Następne zawody odbędą się w czerwcu i będą trwały 3 dni. Trzymamy kciuki.