Świadectwa kwalifikacyjne dla uczniów kl. III TNT
4 kwietnia br. uczniowie klasy III T odebrali świadectwa kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1 kV. Bezpłatne zajęcia przygotowujące do egzaminu prowadził dr inż. Marek Pawłowski w I semestrze. W dniu 16 grudnia 2015 r przed członkami komisji kwalifikacyjnej powołanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki odbył się egzamin, który wszyscy uczniowie zdali. Uzyskane kwalifikacje są niezbędne w pracy technika mechatronika, ze względu na obowiązujące przepisy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dn. 28 marca 2013 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy urządzeniach energetycznych.