Nagroda ogólnopolska: Najaktywniejsza szkoła
„Dnia przedsiębiorczości" 2015

W XII edycji „Dnia przedsiębiorczości", który odbył się 23.04.2015 r. kapituła wyróżniła tylko 19 szkół z całej Polski, w tym kolejny raz naszą. Ideą „Dnia Przedsiębiorczości" jest włączenie środowisk przedsiębiorców w edukację młodzieży. Dzięki programowi, który ma charakter ogólnopolski, uczniowie mogli zapoznać się ze specyfiką wybranego przez siebie zawodu w wybranym miejscu pracy. W programie wzięło udział 43 786 uczniów oraz taka sama liczba wolontariuszy z 15 377 firm i instytucji, a także 674 szkoły z całej Polski. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom Liceum i Technikum za aktywny udział w projekcie, dzieki któremu uzyskaliśmy po raz 5 tytuł laureata „Dnia Przedsiębiorczości”.