Nasz uczeń nagrodzony - Stypendia dla najzdolniejszych
Marszałek Witold Stępień wręczył w środę 8 czerwca 2016 r. w Muzeum ms2 stypendia naukowe i artystyczne uczniom i studentom z województwa łódzkiego. Przyznawane przez marszałka województwa łódzkiego stypendia naukowe i artystyczne to jednorazowe wsparcie finansowe dla najzdolniejszych. W tegorocznej edycji wyróżnionych zostało tylko 47 uczniów i studentów. 30 osób otrzymało stypendia naukowe, 17 – artystyczne. Gratulacje stypendystom złożył marszałek oraz kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski. Kurator podziękował również nauczycielom i rodzicom, którzy wspierają młodzież w rozwijaniu pasji i pomagają osiągać kolejne sukcesy. Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń Technikum Nowoczesnych Technologii klasy III t Marcin Muskała, który uzyskał stypendium naukowe. Serdecznie gratulujemy!