Bezpieczna Elektryczność
14 czerwca br. uczniowie klas technicznych brali udział w uroczystości zakończenia VI Edycji Konkursu Wiedzy Elektrycznej „Bezpieczna Elektryczność” -2016. Nasza szkoła odniosła sukces, gdyż pierwsze trzy miejsca należą do uczniów naszej placówki. Miejsce I – Dąbkiewicz Krystian, miejsce II – Pietrzak Patryk, miejsce III – Kuśmierczyk Sebastian. Pozostali uczniowie również znaleźli się w pierwszej dziesiątce finalistów. Organizator konkursu , jak również zaproszeni goście, m.in. starosta, złożyli szczere gratulacje dla naszych uczniów oraz dla pani dyrektor Agnieszki Nagody-Gębicz.