Oferta naszej szkoły znana w kolejnych gimnazjach
W ostatnim tygodniu marca w odpowiedzi na zaproszenia gimnazjów odwiedziliśmy kolejne szkoły, w celu zapoznania gimnazjalistów, rodziców i nauczycieli z ofertą naszej szkoły. Byliśmy w Ruścu, Strzelcach Wielkich, Nowej Brzeźnicy, Kamieńsku, Działoszynie, Trębaczewie, Kleszczowie i Łękawie.
Podczas spotkań uczniowie klas trzecich mieli możliwość zobaczenia spotu reklamowego prezentującego bazę dydaktyczną i sportową naszej szkoły, robotów skonstruowanych przez uczniów naszego technikum oraz uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania.
Dziękujemy wszystkim za zaproszenie i miłe przyjęcie.